Firmast

Firma Arvutiproff OÜ on loodud augustis 2004 ja on siiani aktiivselt tegevuses. Peamisteks tegevusvaldkondadeks on arvutite hooldus, remont ja müük, pakume ka kõikvõimalikke lisatarvikuid. Projekteerime, paigaldame ja hooldame arvutivõrke.
Seega kõik, mis on seotud arvutitega, kuulub meie kompetentsi.


Suures valikus on pakkuda sülearvutite tagavaraosi. Igat tüüpi ja mõõtu ekraanid, akud ja laadijad, klaviatuurid, korpuse detailid- kõik see on olemas töökojas. Nüüdsest on seda valikut võimalik näha ka meie internetipoes.

Oleme Poola firma TelForceOne esindajad. Firma toodanguks on analoog-kassetid tahma- ja tindiprinteritele. Kvaliteedi poolest ei jää need alla originaalidele, hind aga on kaks, kohati kolm korda odavam. Valikuga võite tutvuda internetipoes.

Suure populaarsuse on viimasel ajal võitnud GPS-navigaatorid autodele. Müüme neid, remondime ja  anname rendile. Uuendame praktiliselt kõikide navigaatorite püsivara ja kaardifaile.

Meie peamiseks eesmärgiks on aidata firmadel ja kodukasutajatel hoida töökorras nende arvutipark, püüda lahendada kõik ettetulevad probleemid. Omalt poolt lubame kiiret, professionaalset teenindust ja garanteerime parima võimaliku tulemuse.